اطلاعات سهامداران

معرفی سهامداران حقوقی بیمه سامان
بانک سامان:
بانک سامان به عنوان سومین بانک خصوصی کشور و اولین عضو گروه مالی سامان، تحت نظارت بانک مرکزی مرداد ماه ۱۳۸۱ با پیشینه اولین موسسه مالی و اعتباری کشور و با سرمایه اولیه۲۰۰میلیارد ریال آغاز به کار کرد. از شروع فعالیت با توجه به نیاز مبرم کشور به تحول در زمینه صنعت بانکداری از سیستم بانکداری سنتی به بانکداری مدرن، ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی را سرلوحه فعالیت بانکی خود قرار داده و در حال حاضر با سرمایه ۴۰۰۰میلیارد ریال، در کنار خدمات بانکداری رایج برای اولین بار در کشور در زمینه ارائه سرویسهای بانکداری الکترونیکی چون سامان کارت، اینترنت بانک ، موبایل بانک ، تلفن بانک و ارائه سیستمهای on- line بانکی گام برداشت.
شرکت ایران و غرب
نوع فعالیت : تولید اسفنج ، فوم ، یونولیت و پلاستو فوم
آدرس : خ. وصال شیرازی – نرسیده به بلوار کشاورز – ش. ۲۳۷ – ساختمان وصال – ط. ۶ – واحد ۱۱
پست الکترونیک : info@iranogharb.com
موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران
این موسسه در تاریخ ۱۱/۰۸/۱۳۶۱ با تصویب مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ملی صنایع مس ایران موجودیت یافت. هدف از تشکیل این صندوق ارایه خدمات و تسهیلات مالی و رفاهی و تامین حقوق و مستمری بازنشستگی یا از کارافتادگی کلی مستخدمین شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت ها و موسسات وابسته به آن و بازماندگان واجد شرایط آنها و همچنین تامین آتیه و رفاه اعضاء از طریق اجرای پروژه ها و انجام فعالیت های مختلف صنعتی، معدنی، بازرگانی ، اقتصادی ، خدماتی و رفاهی می باشد
آدرس : کرمان – بلوار جمهوری بعد از پل راه آهن دفتر صندوق بازنشستگی
تلفن : ۲۲۳۲۵۰۵-۰۳۴۱
شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه
شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در سال ۱۳۶۶ با هدف تجمیع سرمایه های کارکنان شرکت مس ایران تاسیس گردید. گستره فعالیت های این شرکت شامل سرمایه گذاری ، تولید ، معدنی ، تجاری و بازرگانی ، خدمات جامع پیمانکاری تخصصی و پشتیبانی می باشد.
دفتر مرکزی: شهر مس سرچشمه، انتهای بلوار ایثارگران
تلفن: ۲۸۲۰۹۴۴-۰۳۹۱
شرکت الین شیمی
نوع فعالیت : افزودنیها و مواد اولیه غذایی ( بسته بندی چای با نام لی وی )
آدرس دفتر مرکزی : بزرگراه مدرس – روبروی هتل استقلال – ک. تیر – پ. ۳
پست الکترونیک : info@eleenco.com
موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد
شرکت توسعه سرمایه گذاری سامان
شرکت بازرگانی هزار کرمان