الحاقیه افزایش تعهدات بیمه‌نامه شخص ثالث

با توجه به اطلاعیه قوه قضائیه در خصوص مبلغ دیه از ابتدای سال ۱۳۹۵، که از مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان به ۱۹۰ میلیون تومان برای ماه‌های غیرحرام و ۲۲۰ میلیون تومان به ۲۵۳٫۳۳۰٫۰۰۰ تومان برای ماه‌های حرام افزایش یافت است. بدینوسیله از کلیه بیمه گذاران محترم بیمه‌نامه‌ شخص ثالث درخواست می‌گردد جهت تهیه الحاقیه مربوط به مابه التفاوت و افزایش تعهدات بیمه‌نامه وسیله نقلیه خود اقدام نمایند.
از آنجاییکه تاریخ ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ مصادف با شروع ماه حرام (رجب) آخرین مهلت صدور الحاقیه و افزایش تعهدات اعلام شده می‌باشد، بیمه گذاران محترم می‌توانند تا تاریخ فوق جهت صدور الحاقیه و افزایش تعهدات بیمه نامه شخص ثالث (پوشش جانی حداقل۰۰۰ر۳۰۰ر۵۳۳ر۲ ریال و پوشش مالی حداقل ۰۰۰ر۳۰۰ر۶۳ ریال و پوشش حوادث راننده ۰۰۰ر۳۰۰ر۵۳۳ر۲ ریال) به واحد صدور مربوطه مراجعه نموده و یا از طریق سایت در قسمت صدور آنلاین نسبت به این مهم اقدام نمایند.
برای دسترسی به بخش صدور آنلاین افزایش تعهدات ثالث اینجا را کلیک کنید.
لازم به ذکر است چنانچه در زمان دریافت الحاقیه آنلاین با مشکل مواجه شدید و فرایند تکمیل نشد، با توجه به کد رهگیری اعلامی در مرحله قبل با ورود به بخش تکمیل فرآیند افزایش تعهدات ثالث نسبت به رفع آن (امکان ابطال) الحاقیه و شروع مجدد اقدام نمایید.

راهنمائی:

edsaeaa

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *